Ceramika reklamowa odgrywa bardzo ważną rolę w świecie gadżetów promocyjnych. Kubki czy filiżanki reklamowe od lat są wykorzystywane jako niezwykle atrakcyjne upominki reklamowe, które dostarczają wiele radości obdarowywanym oraz wiele korzyści firmom, które prezentują na nich swoje logo.      

Zajrzyj do naszych katalogów i sprawdź całą ofertę ceramiki reklamowej, którą możemy wykonać z twoim logo.      

Kubki
Kubki reklamowe są jednym z klasyków w branży gadżetów reklamowych. Wykorzystywane są od lat jako idealny upominek firmowy, który spełnia wszystkie wymagania doskonałego nośnika reklamy. Kubki towarzyszą nam każdego dnia. W sumie spędzamy z nimi kilkanaście lub kilkadziesiąt minut dziennie. Zawsze mamy je przed sobą, często w zasięgu dłoni. Kubki reklamowe z nadrukiem idealnie  w tej sytuacji spełniają się jako efektywne gadżety reklamowe. I co najważniejsze -  ich używanie zawsze pozostawia miłe wspomnienie. Wspomnienie ciepłej herbaty lub aromatycznej kawy.


Filiżanki reklamowe
Namiastka elegancji i dobrego stylu. Idealnie wykonane filiżanki reklamowe wraz z podstawką z pewnością zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Logo na filiżankach wykonywane jest za pomocą nadruku. Często zdobione są również podstawki co zwiększa siłę przekazu. 
Foto Kubki z nadrukiem sublimacyjnym
Idealne rozwiązanie do wykonywania niskonakładowych zleceń. Na kubkach istnieje możliwość naniesienia projektu w pełnym kolorze. Możliwe jest również umieszczenie zdjęcia. Kubki reklamowe w tym przypadku zdobione są nadrukiem sublimacyjnym, który jest wgrzewany na zewnętrzną warstwę kubka.Kubki szronione
Kubki wykonane ze specjalnego szkła, które sprawia wrażenie jakby kubki były zmrożone. Kubki szronione idealnie nadają się do umieszczania na nich logo w formie nadruku.
Kufle
Cała gama doskonale wykonanych kufli, dzbanków i szklanek do podawania piwa. Logo nanoszone jest w formie nadruku lub graweru. Kufle reklamowe mogą być idealnym upominkiem reklamowym dla grupy zagorzałych kibiców lub dla pracowników w czasie wyjazdu integracyjnego.Szklanki
Wykonane z klasycznego przeźroczystego szkła. Szklanki reklamowe mają wiele zastosowań. Mogą wyć wykorzystane jako firmowe szklanki w restauracji lub mogą być dodawane w formie gratisu do markowych napojów. Logo na szklankach nanoszone jest w formie nadruku.Zestawy
Ceramika reklamowa w najbardziej wyrafinowanej formie. Pełne zestawy, w których skład wchodzą filiżanki, dzbanki, czajniki, mleczniki oraz cukiernice. Zestawy doskonale spełniają swoją rolę w czasie spotkań biznesowych lub konferencji. Mogą być także wyjątkowym prezentem. W zestawach znakowane są przeważnie wszystkie jego elementy.

 


kubki reklamowe, ceramika reklamowa, kubki z logo, kubki z nadrukiem, filiżanki z nadrukiem, kubki sublimacyjne