Długopisy metalowe

Metalowe długopisy reklamowe to połączenie solidności i użyteczności gadżetu reklamowego. Metalowe długopisy to jeden z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Znakowanie wykonujemy najczęściej za pomocą lasera grawerującego. Wykonane w ten sposób logo jest w pełni trwałe i oddaje nawet najmniejsze szczegóły.
Długopisy reklamowe z grawerem są bardzo często wykorzystywane w czasie konferencji czy szkoleń. Długopis z grawerem ma pewną przewagę nad długopisem plastikowym. Jest zdecydowanie trwalszy, solidniejszy i sprawia wrażenia bardziej ekskluzywnego.
W naszej ofercie znajdują się długopisy reklamowe wykonane w całości z metalu, wykonane z połączenia metalu i plastiku, długopisy metalowe w klasycznym wymiarze oraz w wersji SLIM. Dużą popularnością cieszą się długopisy z żelowym wkładem i przede wszystkim długopisy reklamowe z końcówką TOUCH PEN do obsługi ekranów tabletów czy smartfonów.
Najpopularniejsze modele to: długopis reklamowy Cosmo, długopis reklamowy Kalipso, długopis z grawerem Bonito czy długopis Cosmo Slim TouchPen z logo.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli